We are here to help your business
EVENT
MARKETING
AGENCY
EVENT MARKETING
PORTFOLIO
IT`S TIME TO BUILD SOMETHING AMAZING

TOGETHER
Business Events
Nie jesteśmy tylko organizatorami wydarzeń biznesowych, pomagamy w rozwiązywaniu zadań biznesowych. Wszystkie usługi w tym kierunku są świadczone przez profesjonalistów w tej dziedzinie, każdy szczegół projektów, niezależnie od tego, czy jest to konferencja, prezentacja produktu, seminarium, czy MITAP myśli o najmniejszych szczegółach. Wiemy, czym jest KPI i zawsze pracuje w wyniku, zastanawiamy się nie tylko logistyką i sprzętem technicznym projektu biznesowego, ale zagłębiamy się w treść, znajdując metody dostarczania informacji, instruując nacisk na produkt, zanurzając się w procesie każdy uczestnik.

Corporate Events
Special Events
Jeden z najważniejszych i złożonych obszarów działalności naszej firmy. Nasi eksperci świadczą kompleksowe usługi w organizacji wydarzeń korporacyjnych skierowanych do pracowników firmy klienta. Opracowujemy mechanikę, koncepcje, treść Twojego wydarzenia, pogrążamy się w historii i HR - cele firmy i znajdujemy odpowiednie rozwiązanie zarówno dla oddzielnej aktywności barwnej, jak i na wieczór rocznicowy duży.
Festiwale dla marki, integracja produktu z istniejącymi festiwali, ceremonia i bonusy, wystawy i integracje reklamowe: Wszystkie tego rodzaju wydarzenia są ważne dla marketingu i punktów widzenia awaryjnego dla każdej marki. Wiemy, jak nie tylko organizuje wszystkie te wydarzenia, ale sprawiają, że są one skuteczne dla Twojej firmy.

Made on
Tilda